Metin2 Damage nedir ve nasıl atılır

Gerçekten metin2 tr ve pvp serverler de rastladığımız ve neredeyse bütün oyuncuları etkisi altına alan damage olaylarından bahsedeceğiz ve tabiki wslik pvp serverler de olan damage sorunlarından. Metin2 tr yi bırakalı epey bir vakit oldu ancak şuan ara da sıra da videoları izlediğim zaman damage videolarına baktığım da özellikle gördüğüm sonuçlar içler acısı oluyor.. Önceden damage denildiğin de 50 60 k kadar bir rakam görünce çılgına dönerdik ve bizden başkası bu kadar atamaz diye düşünürüdük.. Ancak şimdi bakıyorum ve baktığım da gördüğüm şeyler çok farklı oluyor ve insanın ister istemez sitem edesi geliyor.. Geçenler de bir video da damage denemesi yapan bir metin2 tr oyuncusunun attığı damage beni tamamiyle oyundan soğuttu  ve içim de bi yerler de ufaktan da olsa bir metin2 tr ye dönme isteğim vardı o dahi kalktı gitti artık hiç bir şekil de ne geri dönerim ne de başka bir şey yaparım ve sizlere de tavsiyem eğer aklınız var ise mantığınız var ise ve bunu kullanabiliyorsanız ve ve ve eğer ki metin2 tr yi bırakıp olupta geri dönme gibi bir niyeti olanlarınız varsa hiç bir şekil de geri dönüş yapmayın arkadaşlar..


Yahu adam damage atıyor 308k skil atıyor. Bu neyin nesidir arkadaş biz bunu metin2 pvp serverler de vuramaz iken koskoca metin2 tr de 308k atılan bir damageden ne beklliyorsunuz ki ? Adam herşeyi yapmış atsa atsa önce ki şekil de attığı damagenin en fazla edeceği 100 k kadar bir rakam olacak sıra kalkıpta 308k atılırsa eğer damage bizim de her zaman ki gibi bu durumu sorup soruşturmaya hakkımız olacaktır pvp serverler oynamak daha iyidir yani.

Damage dediğimiz olay 1 level hesapta hiç bir şey yokken üzerinde savuunma falan yokken atılan skil denemesi yani skilin en çok en fazla kaç k gireceğin denenmesi üzere yapılan bir testtir.. Yapılan damage testi sonucun da vurulan en çok skor o oyuncunun damagesi olarak bilinir ve o şekil kalır.

Yorumlar