Metin2 İç görü küresi kodu ve ne işe yaradığı

Metin 2 İç Görü Küresi Nedir ? Ne İşe Yarar ? 

Bugün ki konumuz da siz değerli site üyelerimize metin2 pvp serverler de oyun içi büyük önem taşıyan ve genellikle metin 2 tr de zengin itemi olarak bilinen ve o şekil de tanıtılan bir itemden bahsedeceğiz.. Evet arkadaşlar İç Görü Küresinden bahsedeceğiz.. Biliyorsunuz ki bu  İç Görü Küresi metin2 tr de büyük önem taşıyan ve sadece ep ile satışı gerçekleştirilen bir item olmakla birlikte neredeyse oyunun harbi harbi en zenginlerinin elin de sınırsız sayıda bulunabilen bir eşya olarak bilinmektedir.. İç görü küresi nedir diyecek olan olursa ki olacaktır onlar için yazmış olduğumuz bu makalemizi konu başından sonuna kadar okumanızı önemle tavsiye ederiz..


Evet arkadaşlar biliyorsunuz ki metin 2 tr de bir çok oyuncu efsun basmakta ve bu efsunları oyun için de diğer oyunculara göstermek istemektedir.. Peki yaptığınız bu itemleri çok göstermek istiyorsunuz ve gösteremiyorsunuz diyelim işte tam olarak bu nokta da İç Görü Küresi işin içine atılıyor ve bu konum da kendisini gösteriyor.. Yapmış olduğunuz itemleri diğer oyunculara da göstererek ister satışını yapmak için ister itemi sırf göstermek için isterseniz de oyuncuların yorumuna göre efsunlarını değiştirmek için artık ne için kullanacaksanız kullanması sizlere kalmış olan bu iç görü küresini elde ettiğiniz zaman envateriniz de ki bulunan bütün itemleri pota kadar dahi ne varsa oyun içerisin de yansıtabilirsiniz..

Peki bu nasıl olur ? 

Evet arkadaşlar eğer metin2 pvp serverler den birin de oynuyorsanız eğer zaten oralar da iç görü küresi gerektirmeden bile istediğiniz itemleri yansıtabilirsiniz tabi ki bu her server de geçerli olmuyor ancak metin 2 tr de ki kadar metin2 pvp ler de bu kadar önem taşımaz bu iç görü küresi..

Metin2 pvp serverler yöneticileri için iç görü küresi kodunu paylaşıyorum

İç görü küresi kodu : 71113

Eğer ki envateriniz de iç görü küreniz var ise ve istediğiniz bir itemi diğer oyunculara yansıtarak satışını yapmak istiyorsanız öncelikle normal olarak bağırırken yaptınız gibi sohbet protokolünü açıyorsunuz ve ALT tuşuna basılı tutarak yansıtmak istediğiniz itemin üzerine 1 kere mause ile tıklıyorsunuz ardından da enter tuşu ile gönderiyi yapıyorsunuz..

Yorumlar