Metin2 Kırmızı Ejderha Görevi Nasıl Yapılır ? 

Öncelikle tekrardan merhabalar sevgili Metin2 Pvp Serverler takipçileri. Sizlerin huzurunda bugün yine bir değişiklik yapmayıp her zaman ki gibi sizden gelenler bölümümüzden bizlere iletmiş olduğunuz konular üzerinden gidiş sağlıyoruz ve bizlere metin2 tr sunucularında oynayan kardeşlerimiz ve abilerimiz tarafından gelen kırmızı ejderha görevi hakkında sorulan sorular hakkında bilgilendirme yapacağız. Aldığımız haber ve bilgilere göre metin2 tr sunucularında Kırmızı Ejderha görevi adında bir görev yeni eklenmiş ve bu görevi yaptığınız da ciddi anlamda sonucunda çok iyi gelir elde edebileceğiniz bilgileri aldığımız haberler arasında.

Şimdi bilmeniz gerekiyor ki zaten bunu bildiğinizi umuyoruz Metin2 tr sunucularında böyle bir görev geldiyse eğer mutlaka ki level sınırını da tahmin ediyor olmalısınızdır. Evet arkadaşlar görev metin2 tr sunucularına gelmiş ve görevin level sınırı 105 level. Bu tr sunucularında ne kadar zevkli bilinmez ancak şuan piyasada bulunan bir çok metin2 pvp serverler arasında da bulunan ancak görev dışı sadece işte içinden yavrucuk kutusu kemerler gibi eşyaları elde etmek için kesmeye çalışan tonlarca oyuncu olduğundan bu olay metin2 pvp serverler de daha çok yapılır ve tutuluyor.

Şimdi metin2 pvp server oynayan oyuncular Kırmızı Ejderhayı illa ki görmüşlerdir görüntü olarak zaten böyle bir boss oynadığınız metin2 pvp serverler sunucularına dahil ise ve sizlerin de bu bossu bir yerlerde görmemeniz mümkün değildir. Çünkü görüntü olarak ciddi anlamda grafiker arkadaşlar tarafından bir hayli abartılarak çok büyük bir boss olarak yaratılmış ve rengi de adından geldiği üzere Kırmızı renktedir. Genellikle bulunduğu 2 adet yer vardır ancak tabi bu server sahiplerine göre indirecekleri yere göre değişir. Genel olarak yongbi çölü ve doyum paper haritalarında orta kısımlarda sabit olarak bulunur.

Metin2 TR sunucuları oyuncularının bu görevi yapabilmeleri için öncelikle 105 level seviyesine ulaşmış olmaları gerekmektedir. Ardından size görevi vermeye çalışan görev npc sine ulaşmalısınız ve görev npc sine geldikten sonra görevi alıp bir an önce verilen talimatları izleyerek Kırmızı Ejderha görevini bitirmeye başlamalısınız!

Yorumlar