Neden metin2 pvp serverler oynanıyor

Neden metin2 pvp serveler ?

 

Merhaba arkadaşlar.. Bugün ki konumuz da sizlere son zamanlar da artık neredeyse her gün her yerde bütün sosyal medya paylaşımlarında sponsorlu reklam olarak karşımız da gördüğümüz bu metin2 pvp serverler reklamlarının arkasında barınan bir metin2 pvp server sunucularından bahsedeceğiz..

 

Biliyorsunuz ki bundan yaklaşık 5 6 sene kadar evvel ülkemiz Türkiye de metin2 pvp serverler deyince ağızlar da sadece bir kelime bitiyordu '' Metin2 Çin '' :) İlk zamanlar da yapılan Metin2 Çin serverlerin de hiç bir yazım türkçe değildi daha hiç bir şey gelişmemiş olup sadece oynayabildiğin kadarıyla oynayıp bırakılabilecek bir oyundu. Çünkü hiç bir kelimeyi anlamıyorsun ve anlamadığın için bir şey de yapamıyorsun.. Zaten yere bir slot kestin mi dünyanın itemi düşüyordu..

Bu vakitler de TR şuan ki olduğu halinden milyonlarca kat kat kat daha da iyi bir halde oyuncularına her ülkeden hizmet veriyor ve vermeye devam ediyordu.. Metin2 pvp serveler sürekli kendini geliştirdi artık o kadar geliştirdi ki metin2 tr nin yapamadığı ve yapmadığı oyuna getirmediği bir çok yeni fikirleri ortaya katarak metin2 pvp serveler ve metin2 tarihinde yeni bir çığır açtı.. Bu metin2 pvp serveler e örnek vermek gerekirse bu serverler en başta KarayMt2 ile başladı akabinde HazarMt2 KarlukMt2 derken o günlerden bu günlere kadar uzanan ve hala liderliğini bu sektörde sürdüren HisarMt2 , HanedanMt2 ve efsane olan RinaMt2 ile bu sektöre damgasını vuran KCT İnformation ekibi liderliğini hiç bir şekilde hiç bir zaman elden bırakmadı ve son hız son şekil devam ediyor.

 

Bu şekil de ilerleyen metin2 pvp serveler sektörü olduğu sürece hiç bir kimse artık metin2 tr oyununu oynamak istemez ve sıkılarak artık günden güne kendi içinde dahi gelişen kendi serverleri arasında bile yenilik yarışına giren bu işin erbabı olmuş kişilerin yönettiği serveler'a yönelerek artık bu metin2 adlı oyunun daha yeni de olsa ve biraz da geç de olsa tadına vararak bu şekil de oyunu oynamayı sürdürerek keyiflerini alacaklardır..

Yorumlar